Uživatel: nepřihlášen
Přihlásit

Aktuální informace

2 z 37
(366)

11Vložil: Petr Dvořák25.04.2019 - 08:59
Ahoj / dobrý den,

ještě jednou se obracím s velkou prosbou. V pátek a sobotu v Podolí proběhnou krajské přeboru dorostu a dospělých. Na pátek je přihlášeno 16 a na sobotu dokonce jen 13 rozhodčích. Zvažte, prosím, své možnosti a přijďtě pomoci, s tímto počtem nepostavíme regulérní sbor.
Pokud by někdo zjistil, že má čas až po "uzávěrce" závodu a byl ochoten přijít ,napište, volejte, nebo prostě přijďte.

Díky moc
Petr a Luboš
12Vložil: Petr Dvořák23.04.2019 - 16:16
Krajské přebory dospělých a dorostu 26 a  27.04.2019

Vzhledem k častým dotazům doplním drobnou poznámku. Pokud je velký nedostatek rozhodčích,neváhejte a hlašte se i když nemůžete na celý závod, pomůže každý půlden.

Petr
13Vložil: Luboš Imryšek08.04.2019 - 16:08

Dobrý den vážení kolegové,

Tento víkend máme před sebou dva relativně důležité závody,  Jedná se o:

 • SOBOTA  13.04.2019 –  Jarní cena Prahy

  • sraz rozhodčích v 8.15 bazén Podolí, prostor před zimními šatnami

  • závody od 9,00 , předpokládaný konec 19.30

  • pauza na oběd bude záležet na nás, jak nám půjde závod rychle – při 20“ pauze mezi rozplavbami by to mohlo být i 90‘ J.

  • Pořadatel nám zabezpečí bagety a lehké občerstvení v průběhu závodu

  • Počítejte s tím, že to bude velký „šrumec“ a bude záležet na každém jednotlivci, aby se nám vše dařilo a nikdo z plavců se „neztratil“ na jiné dráze, než měl být

  • přihlášeno bylo "jen"  57 oddílů / 848 osob / 4 155 startů. To svědčí jak o kvalitě závodů jako celku, tak i organizačního zabezpečení. Má to však jednu vadu - opravdu se tyto počty zájemců nedají přijmout a realizovat ani při nejvyšším nasazení všech. Proto se přijatí závodníci i starty musely redukovat na  přijatelnou míru. I tak to vše bude velmi náročné a budeme do závodů muset dát doslova vše. Proto prosím kdo nejste ochotni dát do závodů vše - pak raději nechoďte. Záleží nám na tom, abychom udrželi, nebo spíše ještě dále i zvýšili kvalitu těchto závodů.

  • Přijato  je jen 670 plavců a celkem 2 366 startů – tak se máme na co těšit

  • většina rozhodčích se i letos bude muset převlékat v letních šatnách snad to přežijete - důvodem je nedostatek čipů.

  • protože je sbor složen i z nových kolegů po kurzu prosím zkušenější gardu, aby se převtělila do role poradců a novým kolegům předala přímo na drahách či obrátkách své zkušenosti a dostala do nich naše rutiny - zapamatovat si vše z 8 hodinového školení opravdu nejde  - takže je to na vás a také na vás spoléhám.

  • rozhodčí na dráze/obrátce bude posuzovat obrátku a zároveň mačkat robertka a kontrolovat  kdo na dráze plave a navíc se zapisují časy, ( po 100 m, pokud je závod delší.).

  • bude jenom 32 rozplaveb na 50 m, kde budou plavat i ti nejmenší. Zde prosím všichni pomáhat -  příprava před startem včetně nasazení brejliček!!!!!  navíc prosím minimalizovat jakékoliv prostoje 

  • počítejte s tím, že se časoměřiči a obrátkoví rozhodčí budou po půldnech střídat. 

  • v mém vidění by bylo ideální, pokud bychom dokázali doobsadit ještě alespoň další 2 na způsoby, 2 na kontrolní časoměřiče, další 1-2na cíle - takže výzva  - nemůže ještě někdo další ??

  • Spoléháme na vás a užijme si to - předběžné rozdělení funkcí bude v pátek na webu, první nástřel již nyní pro zvědavé je, ale může se ještě trochu "učesávat a optimalizovat"

 

 • NEDĚLE 14.04.2019 – MČR dálka 3 a 5 km

  • sraz rozhodčích v 7.20 bazén Podolí, prostor před zimními šatnami

  • závody začínají startem prvé rozplavby v 8,00, předpokládaný konec 16.30

  • plavat bude více závodníků v jedné dráze

  • o občerstvení a bagety se opět postarali pořadatelé

  • pokud by ještě někdo mohl uvítali bychom to.

 

Na sobotu je přihlášeno zatím 32 rozhodčích čili dpovídající stav, ale stejně bychom ještě potřebovali alespoň 4 rozhodčí, abychom trochu ulevili časoměřičům a možná byl někdo na střídání :-)  na neděli pouze 20 rozhodčích a tam bychom nutně  ještě pár lidiček potřebovali..

Proto vás všechny prosím, aby jste zvážili časové možnosti a pokud možno jste na tyto závody v neděli  přišli. Pokud někdo nestihnete dobu ranního srazu neváhejte a volejte mě (603735897, nebo Petra 604765229), startenku vám nějakým způsobem doneseme – zřejmě asi ke dveřím u vchodových postranních dveří u schodiště v prvém patře.

Díky a těšíme se na setkání u vody na bazéně.

Petr + Luboš

14Vložil: Luboš Imryšek03.04.2019 - 09:08

komunikace SEZNAM.CZ

Ahoj,

omlouvám se všem, co jim nepřišly přihlašovací údaje. Web rozhodčích odmítá komunikovat s doménou seznam. Pokud potřebujete přihlašovací údaje, pište, pošlu jinak.

Kdo je přihlášen na závody a očekává informace o závodě, prosím sledujte -aktuality- na webu rozhodčích.

POZOR - před tím, než se budete ozývat se prosím podívejte do složky hromadná pošta a nevyžádaná pošta , kam se naše maily  na seznamu odkloňují - je to věc nastavení seznamu a my nemůžeme ovlivnit..

díky moc




Petr + Luboš

15Vložil: Petr Dvořák30.03.2019 - 18:42

Velikonoční závody

Sraz v 8:30 v Radlicích již nahoře na bazéně,

těšíme se na setkání a doufáme, že závod jako každoročně proběhne v plné pohodě.

Petr a Michal

16Vložil: Petr Dvořák30.03.2019 - 18:39

Vítáme nové adepty rozhodcovské řehole a přejeme bystrý zrak a jistou ruku.

Petr a Luboš

Profily jsou vytvořeny a přihlašovací údaje by vám měly přijít mailem, pokud se tak nestalo ozvěte se, ideálně přes formulář webu rozhodčích.

Petr

17Vložil: Luboš Imryšek11.03.2019 - 08:53
Pražský krajský svaz ČSPS pořádá

školení pro

ROZHODČÍ PLAVÁNÍ III. a II. třídy

Termín konání:   teoretická část sobota 30.03. 2019- prezence od 8,30, zahájení školení 9,00.

Místo konání:   teoretická část - Zátopkova 100 / 2 Praha 6 Strahov (budova ČUS)

Praktická část:
    po dohodě s lektorem – preferovány budou závody 31.03.2019 - Velikonoční závody, 13.04.2019 Jarní ceny Prahy – Podolí vnitřní bazén a KPDD - 26-27.04.2019 Podolí - vnitřní bazén

Podmínky pro přijetí
: věk minimálně 16 let, základní znalost plavání
Počet hodin: 16 hodin
Počet účastníků: maximálně 30

Po úspěšném absolvování účastníci obdrží kvalifikaci
Rozhodčí plavání III třídy
s neomezenou platností na celém území ČR

Pomůcky:
teoretická část – poznámkový blok, psací potřeby, registrační průkaz ČSPS, pravidla plavání
ke stažení na stránkách ČSPS (http://www.czechswimming.cz/) , nebo http://www.rozhodciplavani.cz/downloads/pravidla_plavani_2017_novelizace.pdf
praktická část – bílé tričko, bílé kalhoty případně bílá sukně, vhodné boty na bazén, psací potřeby, píšťalka (případně podložka a stopky – není nezbytné)

Přihlášky
Závazné přihlášky ve tvaru :
jméno–adresa bydliště–ročník narození‐název klubu, ve kterém jste registrován‐telefon‐e-mail
na e-mail imrysek@volny.cz .

Finanční požadavky :

Povinný nákup „tričko rozhodčí“ - bude provedeno po úspěšném absolvování testů a praktické části
Odborný garant školení: Luboš Imryšek – tel 724820515, 603735897, imrysek@volny.cz

Teoretická část tohoto školení bude uzavřena krátkým testem – 20 otázek pro III třídu a 40 otázek pro II třídu v pozdních odpoledních hodinách. Vše závisí na tom, jak budou účastníci vnímaví. Proto je prosím upozorněte, aby si sebou vzali i nějakou svačinu a pití – kantýna zavřena.

Žádám všechny oddíly, aby pokud možno vyslaly na školení maximální počet jak plavců, tak i jejich rodičů, kteří jsou nám ochotni pomoci při závodech. Před námi je v roce 2019 dalších 24 závodů do konce roku, z nichž jsou některé ( PRAHA 2019 a JCP) na velmi vysoké úrovni za účasti plavců z celé republiky. Proto musíme mít sbor rozhodčích maximálně kvalitní a konsolidovaný. V poslední době se nám daří nominovat sbor rozhodčích, ale opravdu to často stojí velké úsilí, aby byl sbor úplný a odpovídající úrovni daného závodu. Proto je nezbytné jej plynule doplňovat o další nové zájemce, aby činnost mohla být kontinuální a kvalita odpovídající potřebám s trendem neustálého zvyšování úrovně jak sboru rozhodčích jako celku tak i jednotlivců. Bez Vaší pomoci a agitace v oddílech se neobejdeme a proto se na Vás obracím se žádostí o pomoc při náboru nových zájemců.


Kdo z držitelů kvalifikace rozhodčího III třídy - platí zejména pro Pražáky- (déle jak tři roky a chodí pravidelně na závody) má zájem o II třídu - prosím ozvěte se mi a domluvíme se co dál.

Prosím o předání zde uvedených informací případným zájemcům o školení.

Rád uvítám i veškeré konstruktivní připomínky k tomu, jak dál směrovat činnost a zvyšovat úroveň pražských rozhodčích. Pokud máte jakékoliv připomínky, nebo náměty prosím o jejich předání buď e-mailem, nebo osobně na některých závodech.


Předem děkuji a těším se na další spolupráci.

Luboš Imryšek
Majerského 2039/23
149 00 Praha 4

Telefon: +420 296 505 316
Mobil: + 420 603 73 58 97, +420 724 820 515
E-mail: imrysek@volny.cz

18Vložil: Luboš Imryšek25.02.2019 - 11:01
v sobotu 02.03.2019 v Podolí další závody,

JEDNÁ SE O MČR ZIMNÍCH PLAVCŮ  v prsovém způsobu na otevřeném bazénu.

Pro některé z nás  to bude nová, doposud nepoznaná zkušenost. Skutečně budeme chtít, aby plavci plavali prsa a ve studené vodě - není to nic jednoduchého, pokud vyžadujeme správné provedení plaveckého způsobu. S pravidly zimního plavání budete seznámeni na úvodní instruktáži - takže s sebou si vezměte teplé oblečení, termosku s čajem a chuť poznat něco dalšího okolo vody a závodění. Každý bude vítán!


SRAZ ROZHODČÍCH 9,30 - prostoru zimních šaten.

Přihlaste se prosím, kdo ještě můžete. Bude plavat více plavců na jedné dráze a proto potřebujeme na každou dráhu alespoň 2 časoměřiče

Podrobnosti:
   

MISTROVSTVÍ ČR V ZIMNÍM PLAVÁNÍ – PRSA

7. ročník soutěže zimního plavání
Praha – Podolí

        
A) Všeobecná ustanovení


Pořadatel:                       I. plavecký klub otužilců Praha
Datum:                            sobota 2. března 2019 sraz rozhodčích 9:30, slavnostní nástup 10:15  v start 10:30
Místo konání:                 venkovní nevyhřívaný bazén Plaveckého stadionu Podolí

 

Přihlášky

Termín:                           do 25. února 2019
Adresa:                           registrované oddíly on-line         is.czechswimming.cz
                                        neregistrovaní mailem                tomas-prokop@seznam.cz

Informace:                     JUDr. Tomáš Prokop                 Tel. 606 754 905
 
V přihláškách označte plavce přihlašované na mistrovské tratě (prsařský způsob). Neoznačení plavci budou automaticky zařazeni na přihlášenou trať ve volném způsobu.


 
B) Technická ustanovení
 

Délka trati: 
                   100 m, 250 m, 500 m, 750 m – MČR v prsařském způsobu
                                       100 m, 250 m, 500 m, 750 m – volný způsob
Charakter trati:             stojatá voda, venkovní 50 m bazén, 8 drah, obrátky na hladké stěně
Start a cíl:                      z vody, start a cíl v jednom místě nebo na protější straně – dle délky tratě

Prezence:                     v prostorách bazénu 9:00 - 10:00

Ceny:                             všichni účastníci obdrží diplom, závodníci na 1. – 3. místě v závodě MČR obdrží medaili, pohár a diplom

Doprava:                      

GPS:                              50°3'05.3"N, 14°25'2.0"E

Časový pořad:              9:00 – 10:00         Prezence
                                       9:30 - sraz rozhodčích
                                       10:20                   Nástup
 

Tratě MČR prsa:          750 m - muži, ženy, muži masters A, B
                                       500 m - ženy masters A, B, muži masters C
                                       250 m - ženy masters C, muži masters D, dorostenci a dorostenky
                                       100 m - ženy masters D

Kvalifikační limity:        byly zveřejněny na www.zimni-plavani.info


Závěrečná ustanovení:
Sestavená startovní listina, včetně časového harmonogramu, bude vystavena na www.zimni-plavani.info. Nasazení do rozplaveb proběhne podle aktuálního pořadí ČP ZP.

19Vložil: Luboš Imryšek21.02.2019 - 13:18

Do našeho kalendáře závodů přibyl další - Český pohár v Aquatlonu, který se koná v neděli 28.04.2019, sraz rozhodčích 9,15 na bazéně JEDENÁCTKA. Konec asi 13,45. Počítejte s tím, že bude více závodníků na dráze, proto bych nejraději viděl nejméně 2 časoměřiče  na každou z pěti drah. Navazuje na KPDD (pátek odpoledne a sobota cel den v Podolí). Přijďte prosím i na tento doplněný závod.. Hláste se prosím cestou webu.

Díky    Luboš 

20Vložil: Petr Dvořák13.02.2019 - 20:33

Ahoj všem,

v sobotu od 15:00 a v neděli od 9:00 nás čekají další závody soutěže družstev. Bohužel nemocnost a prázdniny nesou své ovoce a tak je na každý půlden jen 17 přihlášených, což je dost málo. V této sestavě je už trošku problém sestavit sbor, najde se ještě několik pomocníků, kteří pomohou zajistit závod se skvělou atmosférou?

Předem díky a doufám, že nás ještě několik přibude.

Petr

www.rozhodciplavani.cz - Rozhodčí plavání Mapa webu | Kontakt | ČSPS | ČSTV | FINA Copyright © 2007 - 2018, info